Shrnující email zákazníkovi po prezentaci s navrženou konzumací

Předmět emailu: Zinzino program zdraví a doporučení konzumace produktů
 
 
Zdravím Vás pane ……..,
 
Níže posílám link k 7min. nahrávce reportáže ČT24, kde mluví Jiří Ruprich - vedoucí centra výživy a potravin Státního zdravotního ústavu o důležitosti Omega 3 a že přímo souvisí se zvýšením ochrany a obranyschopnosti těla. URČITĚ STOJÍ ZA TO VĚNOVAT 7 MINUT  https://youtu.be/aPl2vOYOr1E
 
Když byste měla chvíli a chuť, tak níže posílám link k videu z webináře K.Budíkové, kde vysvětluje problematiku skrytých zánětů, Omega 3, Zinzinotestu a produktů. Mnohem podrobněji to co já jsem jenom proletěl. Prezentující Kateřina Budíková, Ph.D. je magistra farmacie, takže odbornice, původním povoláním magistra v lékárně. 
 
Ještě bych Vám doporučil se podívat na informace o obrovské důležitosti dostatečného množství vitamínu D v prezentaci na linku zde: https://youtu.be/XclyuTKArZY
 
Švédská společnost Zinzino realizuje projekt prevence zdraví a to především skrytých chronických zánětů jež jsou zdrojem řady civilizačních onemocnění.
 
Společnost Zinzino je na trhu od roku 2005 a je kótována na burze NASDAQ. Obchoduje s produkty, jejich účinnost je doložena vědeckými a klinickými studiemi. Výrobky jsou garantované společností Informed Choice a neobsahují zakázané látky uvedené Světovou antidopingovou agenturou (WADA). Firma má k dispozici diagnostickou metodu, která prokazuje účinnost produktů, na které spolupracuje s norskou laboratoří Vitas. Vitas je smluvní laboratoř chemické analýzy s certifikací GMP, která má 25 let zkušeností s poskytováním vysoce kvalitních chromatografických analytických služeb na základě špičkových znalostí a technologií. Spolupracují na několika evropských projektech, které lze dohledat na jejich stránkách Vitas.no.
 
Vědecké zázemí zaštiťuje Dr. Paul Clayton PhD., který je celosvětově uznávaný vědec v oblasti výživy, farmakolog a vědecký poradce. Zabývá se farmakologickými účinky potravin a rostlinných složek na zdraví a celkovou fyzickou pohodu člověka. Dříve zastával funkci vedoucího vědeckého poradce britského vládního výboru pro bezpečnost léčiv a předsedal fóru britské Královské lékařské společnosti (Royal Society of Medicine) zaměřující se na potraviny a zdraví. V současné době je členem Ústavu pro stravování, mozkovou činnost a chování při Oxfordské univerzitě.
 
Na mezinárodní úrovni pracuje s předními lékaři a klinickými vědci v centrech klinických expertiz, kde navrhuje a dohlíží na preklinické a klinické testování zásahů v oblasti nutriční farmakologie.
 
Dr. Paul Clayton často přednáší a předsedá na mezinárodních konferencích o výživě a zdraví, je členem nebo vedoucím poradních sborů mnoha zdravotnických společností a vyučuje studenty na univerzitách napříč východní a střední Evropou.
 
Byl nominován na Nobelovu cenu za výzkum v oblasti řídnutí kostí a je potomek Mendělejeva. Mezi jeho literární díla patří Health Defence, After Atkins, Natural Defences and Out of the Fire.
 
4.10.2019 v Praze Dr. Paul Clayton přednášel na téma skrytých zánětů, lékařům v rámci projektu pravidelného vzdělávání lékařů pořádaný Českou lékařskou komorou. Další jarní termín byl zrušen kvůli nouzovému stavu.
 
Dr. Paul Clayton doporučuje pro každého základní trojúhelník zdraví tedy Balance olej na otevření buňky, Xtend na vyživení buňky a vlákninu Zinobiotic pro zdravé střevo. V době virových a bakteriálních infekcí doporučuji účinně podpořit vrozenou imunitu (makrofágy) Protectem. 
 
Balance oil je kombinace rybího a olivového oleje obohacená vitamín D3 (velmi doporučuje SZÚ v rámci prevenci i průběhu onemocnění covid-19). Balance oil „otevírá“ (zpropustňuje) buněčnou membránu, čímž je umožněno živinám, kyslíku a cukru se dostat do buňky a toxinům z metabolického procesu pryč z buňky do krve a pryč z těla. Podporuje protizánětlivé procesy v těle, protože vyrovnává poměr mezi zánětlivými omega 6 a protizánětlivými omega 3 mastnými kyselinami. Poměr mezi mastnými kyselina lze změřit jednoduchým krevním testem.
 
Olivový olej působí jako nosič omega 3 do buňky a zároveň je silně protizánětlivý. Vitamín D3 podporuje vaši imunitu. Tato kombinace olejů má pozitivní vliv na vyrovnání krevního tlaku, alergie, astma, ekzémy, artritidní záněty, diabetes II. typu atd.
 
Doporučené dávkování je 0,15 ml (i 0,2 ml) na 1 kg váhy/1 den. Užívá se s jídlem, ráno nebo večer – zcela individuálně (jak vyhovuje).
 
Xtend je buněčná mikrovýživa. Je to soubor minerálů, vitamínů, antioxidantů a různých výtažků z rostlin (fytonutrientů). Obsahuje také betaglukany na podporu vrozené imunity. Xtend cílí na záněty v ústní dutině, která je blízko mozku a na toxiny obklopující orgány v břišní dutině, které mají za následek skrytý zánět a vznik civilizačních chorob (změny krevního tlaku, diabetes, kardiovaskulární onemocnění, neurologická onemocnění, autoimunitní onemocnění, onkologická onemocnění atd.) Ideální dávkování pro dospělého jsou 4 tabl denně, 2-0-2 tedy dvě tabl dopoledne a dvě odpoledne, nejlépe spolu s jídlem.
 
ZinoBiotic je kombinace osmi druhů přírodních vláknin, ve střevě vytváří kyselinu máselnou působící jako prevence rakoviny tlustého střeva. Je to prebiotikum a je potravou pro zdravé bakterie ve střevě a tím dochází k množení vlastních zdravých bakterií. Ve střevě je 75% imunity a je takovým druhým mozkem našeho těla. Přesně jak se člověk cítí je dáno čistotou střev. Často ekzémy jsou odrazem špatně fungujících střev. Dávkujte jednu odměrku denně, až si střeva zvyknou, je možné zvýšit na dvě odměrky denně. Je to sypký prášek, který se rozpouští ve vodě nebo je možné jej nasypat do jogurtu, nebo kefíru.
 
Protect jsou betaglukany, které působí silně na podporu vrozené imunity. Váže se na imunitní buňku, která žije dva dny, proto je třeba užívat denně. Ve stravě díky ultra-rafinaci, betaglukany nejsou! Tento typ 1-3 a 1-6 betaglukany jsou patentované a extrahované z pekařských kvasinek a jsou jedny z neúčinnějších.
 
Užívá se jeden až dva denně jako prevence spolu s jídlem. Při akutních obtížích můžete zvýšit dávkování až na pět kapslí denně u dospělého. Zvýšená dávka se postupně snižuje, podle toho jak se bude ulevovat a potíže ustupovat, zpět na preventivní dávku.
 
Viva je šafrán očištěný od mikroorganismů v kombinaci s jódem a hořčíkem. Má velmi významný vliv na poruchy nálad, spánku a úzkostí. Má klinicky prokázané účinky na mírné až středně těžké deprese, má preventivní účinky u nádorového bujení a u Alzheimerovi choroby. Další jsou příznivé účinky na harmonizaci krevního tlaku a cholesterolu. Má vliv i na hyperaktivitu (ADHD) u dětí. Vyrovnává hormonální hladinu.
 
Dávkuje se až 8 tabl v průběhu dne nebo před spaním. Účinek nastupuje do cca 30 min.
 
Celkově je třeba hodně pít nejlépe vodu, protože olej dělá buněčnou detoxikaci a vláknina také hodně vstřebává vodu (nabobtnává).
 
ZINZINO má pro dlouhodobé zákazníky zvýhodněný tzv. PROGRAM ZDRAVÍ, který je založený na dlouhodobém užívání, minimálně po dobu 8 měsíců. Doplňují se látky a živiny, které díky průmyslovým úpravám potravin chybí ačkoliv jsou životně důležité k fungování lidského těla. Program je nastaven jako předplatné na 2+6 měsíců (první dávka je spotřeba na dva měsíce a pak se platí měsíčně měsíční spotřeba). Předplatné po dobu následujících 6 měsíců je potřeba dodržet jinak je tam storno poplatek 50 euro.
 
Např. program zdraví Balance oil: Přijde první balíček 800ml oleje na dva měsíce (sada s testy stojí 169 euro, poštovné 8 euro). Od druhého měsíce se platí měsíčně 33 euro plus 4 euro za poštovné za 300ml oleje. Fyzicky přiveze DPD olej každý druhý měsíc (2x300ml oleje v jedné sadě což je spotřeba opět na dva měsíce). Předplacené jsou dva testy. První přijde v úvodním balíčku, aby se provedl před užíváním. Druhý přijde po čtvrtém měsíci, kdy dojde k obměně buněk a je čas se otestovat znovu a zjistit, jak olej funguje na konkrétní buňky konkrétního člověka. Test je na principu suché krevní skvrny a uzpůsobený pro domácí použití. Test se posílá poštou do laboratoří Vitas v Norsku, které jsou zatím v Evropě jediné, které testují 11 mastných kyselin.
 
 
Zpět